KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847026
nr 1284 7026
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Komposition. Haskel 109. Signerad, numrerad 10/40. Motivet: 49x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:41:09
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander